Titulinis
Naujienos
2019 - 06 - 21

Kultūros paveldo departamento darbuotojų pasitarimas

DSC03819-ad8ec6eba5c86df06389c79335a98d87.JPG
Birželio 20 d. vyko Kultūros paveldo departamento darbuotojų pasitarimas, kurio tema: „Kultūros paveldo sektoriaus pertvarkos išsūkiai: ko iš mūsų tikisi visuomenė ir ar mes pasiruošę keistis?“
 
Susitikime dalyvavusi Kultūros viceministrė Ingrida Vėliūtė tarė sveikinimo žodį bei pasidalijo įžvalgomis apie kultūros paveldo sistemos optimizavimą. Taip pat, Kultūros paveldo departamento darbuotojai klausėsi politikų, verslininkų, mokslo ir  savivaldos institucijų, nevyriausybinių organizacijų atstovų pranešimų apie tai, ko iš Departamento bei kultūros paveldo sektoriaus tikisi šios visuomenės grupės. Savo pastebėjimais dalijosi Seimo nariai Robertas Šarknickas, Simonas Gentvilas, Vilniaus universiteto dėstytoja Marija Drėmaitė, Lietuvos Respublikos Vyriausybės vyriausioji patarėja Lina Liubauskaitė, Vilniaus universiteto muziejaus direktorius Ramūnas Kondratas, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos vadovas Mindaugas Statulevičius, architektas Robertas Zilinskas ir Vilniaus miesto vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis.
 
Pasitarimo metu Kultūros paveldo departamento specialistai taip pat turėjo galimybę iš arčiau apžiūrėti keletą Žvėryne ir miesto centre esančių, diskusijas dėl tvarkymo darbų sukėlusių kultūros paveldo objektų.  
 
Pasiskirstę darbo grupėmis Departamento specialistai bandė rasti būdus, kaip būtų galima tobulinti kontrolės, apskaitos ir viešųjų ryšių sričių veiklą.
Paskutinį kartą redaguota2019 - 06 - 21

Mūsų Kontaktai

Šnipiškių g.3, LT-09309 Vilnius 8 5 273 42 56 8 5 272 40 58 centras@kpd.lt

Biudžetinė įstaiga, kodas 188692688. Duomenys apie Kultūros paveldo departamentą prie Kultūros ministerijos kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Prisijunkite prie mūsų
© Kultūros paveldo departamentas