Naujienos
2018 - 05 - 15

Paskelbti ir apdovanoti „BMW mototurizmo sprinto“ nugalėtojai

DSC_5559-36bd9f0bc78d8228e4d070206f937a61.JPG
Š. m. gegužės 12 d. vykusiame sprinte startavo 97 komandos ir visos komandos, kaip dar niekada nebuvo, pasiekė finišo liniją. Buvo apdovanotos pirmos trys vietos ir dar trys komandos laimėjo Kultūros paveldo nominacijas, kurios skiriamos komandoms aplankiusioms daugiausiai Kultūros paveldo departamento rekomenduotų punktų.

Pirmą vietą laimėjo komanda „Viduramžio krizė“, kuri anksčiau nėra laimėjusi pirmų vietų, bet buvo nugalėjusi Kultūros paveldo departamento skiriamą nominaciją. Antrą vietą užėmusi komanda „Druska ir pipirai“  taip pat anksčiau yra laimėję Kultūros paveldo nominacijas, bet nei karto pirmų vietų. Komanda „Krituliai“ iškovojo trečią vietą, o organizuojamuose raliuose ir sprintuose dalyvauja jau nuo 2015 metų – yra laimėję prizines vietas.

Kultūros paveldo nominacijas laimėjo komandos aplankiusios daugiausiai Kultūros paveldo departamento raliui rekomenduotų punktų. „Elektrėnų laukiniai šernai“, „Skubi pagalba 112“ ir „Plieniniai šalmai“ šiais metai iškovojo Kultūros paveldo nominacijas.
Paskutinį kartą redaguota2018 - 05 - 16