Titulinis
Naujienos
2017 - 10 - 12

Įteiktos padėkos Kauno rajono savivaldybės seniūnams

seniun1-84be15f5e5c8bc0520a8c213ed63f336.jpg
Vakar Kauno rajono savivaldybės Viešojoje bibliotekoje įvyko Kauno rajono savivaldybės administracijos pasitarimas, kuriame dalyvavo Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, mero pavaduotojas Jonas Gurskas, administracijos direktorius Antanas Nesteckis, rajono savivaldybės seniūnai, Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Kauno skyriaus vyr. valst. inspektorė Asta Naureckaitė.
 
Pasitarimo metu vyr. valst. inspektorė Asta Naureckaitė pasidžiaugė, kad Kauno rajono savivaldybė daug dėmesio skiria kultūros paveldo objektams, juos tvarko, prižiūri. Paminėjo, kad seniūnijos tinkamai pasiruošė Lietuvos Nepriklausomybės 100-mečiui, Piliakalnių metams: sutvarkė piliakalnius, įrengė kelio ženklus į lankytinus kultūros paveldo objektus ir privažiavimus. Taip pat pasidžiaugė Kauno rajone vykstančiais turtingais Europos paveldo dienų renginiais, kiekvienais metais rengiama Europos žydų paveldo diena.
 
Susirinkimo metu įteiktos Kultūros paveldo departamento Kauno skyriaus padėkos Kauno rajono savivaldybės merui ir administracijos direktoriui  už bendradarbiavimą ir paramą saugant kultūros paveldą Kauno rajone, taip pat padėkos Babtų, Vilkijos apylinkių, Taurakiemio, Zapyškio, Domeikavos, Lapių, Čekiškės seniūnams už piliakalnių tvarkymą ir priežiūrą bei kultūros paveldo objektų pristatymą visuomenei.
 
Kauno rajono savivaldybės seniūnijų indėlis į Lietuvos kultūros paveldo objektų tvarkymą ir pristatymą visuomenei yra puikus pavyzdys visoms Lietuvos savivaldybių seniūnijoms.
 
Kultūros paveldo departamento Kauno skyriaus nuotr. 
Paskutinį kartą redaguota2017 - 10 - 12

Mūsų Kontaktai

Šnipiškių g.3, LT-09309 Vilnius 8 5 273 42 56 8 5 272 40 58 centras@kpd.lt
Prisijunkite prie mūsų
© Kultūros paveldo departamentas