Titulinis
Naujienos
2017 - 09 - 13

Vilniaus vaikų socializacijos centras intensyviai ruošiasi Europos paveldo dienoms

images-a2bd4c8b6d307d4bc537cbd8e4420c8c.jpg
Į pasiruošimo procesą įtraukę ir Vilniaus rajono Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos mokinius, socializacijos centro globotinės nekilnojamąjį kultūros paveldą tyrinėja integruodamos į mokomųjų dalykų turinį. Rugsėjo 4-8 d. vykusių užsiėmimų metu gilintasi į LDK didikų Radvilų giminės palikimą, susipažinta su Vilniaus, Dubingių ir Biržų kultūriniu kraštovaizdžiu, drauge su mokytojais atliktos praktinės ir kūrybinės užduotys mokykloje bei Radvilų rūmų muziejuje ir Vilniaus paveikslų galerijoje.
 
Šiandien, rugsėjo 13 d., 9-14 val. abiejų mokyklų mokiniai pristatė savo nuveiktus darbus, pasikeitė patirtimi, dalyvavo paskaitoje-pažintiniame pasivaikščiojime po Vilnių, tyrinėdami paveldo objektus ir jų persipynimą kultūriniame kraštovaizdyje. Neapsieita ir be praktinių kūrybinių užduočių objektuose.
 
Baigiamasis projekto etapas – pažintinės kelionės Europos paveldo dienų metu – rugsėjo 15 ir 16 dienomis mokiniams suteiks galimybę pamokų ir užsiėmimų metu įgytas žinias pasitikrinti Dubingiuose ir Biržuose. Biržuose penktadienį po paveldo objektus bus keliaujama kartu su regioninio parko darbuotojais, Dubingiuose kitą dieną bus aplankyta piliavietė, joje pristatyti iš anksto parengti pranešimai, atliekamos praktinės, kūrybinės užduotis, prie Dubingių smuklės iškelta Europos paveldo dienų vėliava, o galiausiai į padanges pakils Europos paveldo dienų balionai.
 
Projektą dalinai finansuoja Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos
Paskutinį kartą redaguota2017 - 09 - 13

Mūsų Kontaktai

Šnipiškių g.3, LT-09309 Vilnius 8 5 273 42 56 8 5 272 40 58 centras@kpd.lt
Prisijunkite prie mūsų
© Kultūros paveldo departamentas