Titulinis
Ūkio subjektų konsultacijos

Ūkio subjektų konsultacijos

Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos informuoja, kad planinius ir neplaninius ūkio subjektų patikrinimus organizuoja ir vykdo Departamento teritoriniai skyriai. Plačiau visais klausimais, susijusiais dėl ūkio subjektų patikrinimų, galima teirautis šiais kontaktais:
 
Alytaus skyrius, vedėjas Alius Baranauskas, tel. (8 315) 25954, el. paštas a.baranauskas@heritage.lt ; alytus@heritage.lt;
 
Kauno skyrius, vedėjas Svaigedas Stoškus, tel. (8 37) 228641, el. paštas s.stoskus@heritage.lt; kaunas@heritage.lt;
 
Klaipėdos skyrius, vedėja Audronė Puzonienė, tel. (8 46) 410367, el. paštas a.puzoniene@heritage.lt; Klaipeda@heritage.lt;
 
Marijampolės skyrius, vedėjas Martynas Vasiliauskas, tel. (8 343) 55246, el. paštas martynas.vasiliauskas@heritage.lt ; marijampole@heritage.lt ;
 
Panevėžio skyrius, vedėjas Arūnas Umbrasas, tel. (8 45) 581780, el. paštas a.umbrasas@heritage.lt; panevezystp@heritage.lt;
 
Šiaulių skyrius, vedėjas Rytis Budrys, tel. (8 41) 523664, el. paštas r.budrys@heritage.lt ; siauliai@heritage.lt;
 
Tauragės skyrius, vedėjas Vidas Narbutas, tel. (8 446) 61474, el. paštas navi@heritage.lt ; taurage@heritage.lt ;
 
Telšių skyrius, vedėjas Antanas Eičas, tel. (8 444) 74597, el. paštas antanas.e@heritage.lt; telsiai@heritage.lt;
 
Utenos skyrius, vedėjas Arūnas Giraitis, tel. (8 389) 59748, el. paštas arunas.g@heritage.lt; utena@heritage.lt;
 
Vilniaus skyrius, vedėjas Vitas Karčiauskas, tel. (8 5) 2754221, el. paštas vitas.karciauskas@heritage.lt, vilnius@heritage.lt .
 
Dėl nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos specialisto atestavimo ir kitų klausimų, susijusių su atestavimu, konsultacijas atlieka Rasa Visockaitė, Kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė, tel. (8 5) 273 1161, el. paštas diuz@heritage.lt .
 
Konsultacijas dėl licencijų  prekiauti antikvariniais daiktais išdavimo atlieka Dalia Krūminienė, Kontrolės skyriaus vyriausioji valstybinė inspektorė, tel. (8 5) 273 4234, el. paštas dalia@heritage.lt.
 
Bendra informacija:
Pagrindinės tikrinamų ūkio subjektų teisės ir pareigos
 
Lankstinukas_Verslininkams apie inspektavimą
 
Kultūros paveldo departamento 2016 04 28 įsakymas Nr. Į-140 Teisės aktų, reglamentuojančių Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos veiklą, atliekant ūkio subjektų priežiūrą ir įtvirtinančių šios priežiūros srities reikalavimus, sąrašas.

Mūsų Kontaktai

Šnipiškių g.3, LT-09309 Vilnius 8 5 273 42 56 8 5 272 40 58 centras@kpd.lt
Prisijunkite prie mūsų
© Kultūros paveldo departamentas