Titulinis
Darbuotojų kontaktai

Darbuotojų kontaktai

Asmenų prašymų nagrinėjimo ir aptarnavimo kokybės vertinimo anketa        

 

Dažniausiai naudojami kontaktai:

  • Su direktorės sekretore susisieksite telefonu (8 5) 273 42 56.
  • Atestavimo klausimais kviečiame kreiptis į Kontrolės skyriaus vyriausiąją specialistę Aušrelę Racevičienę (8 5) 273 11 61.
  • Dėl kultūros paveldo objektų Vilniaus mieste ir rajone kreipkitės į Vilniaus teritorinį padalinį telefonu (8 5) 273 10 24.

 

Kabinetas     Pareigos     Vardas, pavardė     Kontaktinė informacija
201   Direktorė   Diana Varnaitė   273 42 56 / 100
8 698 40416
varnaite@heritage.lt
             
204   Direktorės
pavaduotojas
  Algimantas Degutis   272 41 00 / 141
8 698 40415
alde@heritage.lt
             
APSKAITOS, PAVELDOTVARKOS PLANAVIMO SKYRIUS
203   Vedėja   Bronislava Raupėnienė  

272 40 26 / 113
8 698 74953
brone@heritage.lt

211   Vyriausioji specialistė   Birutė Gataveckienė  

272 41 02 / 105
birute@heritage.lt

211   Vyriausioji specialistė   Indrė Baliulytė   272 41 02 / 105
indre@heritage.lt
305   Vyriausiasis specialistas    Vidmantas Puidokas   273 42 46 / 117
vidmantas@heritage.lt
301   Vyriausioji specialistė   Rita Kuncevičienė   273 11 01 / 114
r.kunceviciene@heritage.lt
210   Vyriausioji specialistė   Rasita Ankudavičienė   272 41 06 / 151
rasa@heritage.lt
310   Vyriausioji specialistė   Sandra Jomantaitė   272 40 89 / 126
sjomantaite@heritage.lt
308   Vyriausioji specialistė   Irena Linčiuvienė    272 40 89 / 120
i.linciuviene@heritage.lt
301   Vyriausioji specialistė   Kristina Zdanavičiūtė Meškauskienė   273 11 01 / 114
kzd@heritage.lt
301   Vyriausioji specialistė   Ieva Bartminaitė  

273 11 01 / 114

ieva.b@heritage.lt

             
REGISTRO TVARKYMO, VIEŠŲJŲ RYŠIŲ IR EDUKACIJOS SKYRIUS
208   Vedėjas   Alfredas Jomantas  

tel./faks. 272 40 84 / 201
8 620 63668

a.jomantas@heritage.lt

209   Vyriausioji specialistė
ryšiams su visuomene
  Eimantė Daukšaitė  

211 32 39 / 166
8 612 11876

eimante.dauksaite@heritage.lt

209   Vyriausioji specialistė   Nijolė Bitinienė  

211 32 39 / 166

nijole.b@heritage.lt

209   Vyriausioji specialistė   Akvilė Jagminaitė  

273 42 36 / 154

akvile@heritage.lt

302   Vyriausioji
duomenų bazės
operatorė 
  Birutė Užkurėlytė  

272 40 16 / 118 

birute.u@heritage.lt

302   Vyriausioji specialistė
(registro tvarkymo klausimais) 
  Aušra Valvonienė  

272 40 16 / 108

ausrav@heritage.lt

302   Vyresnioji specialistė
(registro tvarkymo klausimais) 
  Zita Ditauskienė  

272 40 16 / 118

z.ditauskiene@heritage.lt

307   GIS vyriausiasis
administratorius 
  Edvardas Činčys  

273 42 39 / 124

edis@heritage.lt

307   Vyriausiasis specialistas    Alfredas Rimševičius  

273 42 39 / 124
8 612 19866

alfredas.r@heritage.lt

             
KONTROLĖS SKYRIUS
102   Vedėjas   Rimantas Kraujalis  

272 40 10 / 106

rimas@heritage.lt

104   Vyriausioji valstybinė inspektorė   Dalia Krūminienė  

273 42 34 / 142

dalia@heritage.lt

104   Vyriausioji valstybinė inspektorė   Audronė Vyšniauskienė  

273 42 34 / 142

audronev@heritage.lt

103   Vyriausioji valstybinė inspektorė   Ramunė Narbutaitė  

272 41 24 / 109

r.narbutaite@heritage.lt

101   Vyriausiasis valstybinis inspektorius   Renaldas Augustinavičius  

211 32 38 / 116

r.augustinavicius@heritage.lt

103   Vyriausioji valstybinė inspektorė   Donata Šimkūnaitė  

272 41 24 / 109

d.simkunaite@heritage.lt

306   Vyriausioji specialistė   Aušrelė Racevičienė  

273 11 61 / 145

ausra@heritage.lt

306   Vyriausiasis specialistas   Albert Masliončenko  

273 11 61 / 145

a.maslioncenko@heritage.lt

210   Vyriausioji specialistė   Violeta Adomaitytė  

272 41 06 / 151

v.adomaityte@heritage.lt

             
KONTROLĖS SKYRIAUS IŠVEŽAMŲ Į UŽSIENĮ KULTŪROS VERTYBIŲ  POSKYRIS
105   Vedėja   Audronė Arulienė  

272 41 13 / 144

audra@heritage.lt

105   Vyriausiasis valstybinis inspektorius   Remigijus Grėbliūnas  

272 40 05 / 143

remigijus@heritage.lt

105   Vyriausioji valstybinė
inspektorė
  Jolanta Gasiūnienė  

272 40 05 / 143

jolanta@heritage.lt

             
JURIDINIS SKYRIUS      
108   Vedėjas   Andrius Vaicekauskas  

272 40 56 / 147

andrius@heritage.lt

108   Vyriausiasis specialistas   Vygaudas Čekanauskas  

272 40 56/ 159

vygaudas@heritage.lt

108   Vyriausioji specialistė   Justina Bertulytė  

272 40 56/ 160

j.bertulyte@heritage.lt

108   Vyriausioji specialistė   Rasa Šimkūnaitė  

272 40 56/ 161

rasa.simkunaite@heritage.lt

             
JURIDINIO SKYRIAUS PERSONALO ADMINISTRAVIMO IR DOKUMENTŲ POSKYRIS      
112   Vedėja   Jūratė Šakienė  

272 40 43 / 135
faks. 272 40 80
8 612 11760

jurate.sa@heritage.lt

112   Vyresnioji specialistė   Auksė Balsienė  

272 40 43 / 135

aukse@heritage.lt

202   Vyriausioji specialistė   Eglė Jablonskytė  

273 42 56 / 101

eglute@heritage.lt

114   Vyriausioji specialistė   Jolita Vichrova  

272 40 38 / 122

jolitav@heritage.lt

114   Vyriausioji specialistė   Raimonda Žuolytė  

272 40 38 / 112

r.zuolyte@heritage.lt

114   Vyriausioji specialistė   Rasa Visockaitė  

272 40 38 / 122

diuz@heritage.lt

             
BUHALTERINĖS APSKAITOS IR ATSKAITOMYBĖS SKYRIUS      
206   Vedėja   Nijolė Biveinienė  

272 40 62 / 125
8 698 57953

nijole@heritage.lt

207   Vedėjo pavaduotojas   Arvydas Žukauskas  

272 40 62 / 125

arvydas.zukauskas@heritage.lt

113   Vyriausioji specialistė   Audronė Laurinčiukienė  

272 41 11 / 134

a.laurinciukiene@heritage.lt

113   Vyriausioji specialistė   Audronė Balavakienė  

272 41 11 / 134

audrab@heritage.lt

113   Vyriausioji specialistė   Veslava Chomiakova  

272 41 11 / 134

veslava.chomiakova@heritage.lt

             
ADMINISTRACINIS SKYRIUS      
205   Vedėja   Alina Kononenko  

272 40 45 / 148

alina@heritage.lt

110   Vedėjo pavaduotoja   Daura Semeževičiūtė  

272 40 81 / 121

daura@heritage.lt

110   Vyriausioji specialistė   Lina Gaižaitytė  

272 40 81 / 121

lina.g@heritage.lt

109   Vyriausioji specialistė   Gita Stanevičiūtė  

273 42 31 / 133

gita.staneviciute@heritage.lt

109   Vyriausiasis specialistas   Dalius Grušas  

273 42 31 / 133
8 698 57954

dalius.grusas@heritage.lt

109   Vyresnioji specialistė   Auksė Butkutė  

273 42 31 / 133

aukse.butkute@heritage.lt

109   Vyresnysis specialistas   Antanas Stučka   273 42 31 / 133
8 612 10633
111   Apsauga       8 5 272 2501 / 203
             

ALYTAUS TERITORINIS PADALINYS
Birutės g. 3a
LT-62151 Alytus
alytus@heritage.lt      

    Vedėjas   Alius Baranauskas  

8 315 25954
8 612 10673

a.baranauskas@heritage.lt

    Vyriausioji valstybinė inspektorė   Margarita Janušonienė  

8 315 25954

m.janusoniene@heritage.lt

    Vyriausioji specialistė   Dalia Lungevičienė  

8 315 25954

d.lungeviciene@heritage.lt

    Vyresnysis valstybinis inspektorius   Eimantas Kaminskas  

8 315 25954

eimantas.kaminskas@heritage.lt

    Vyresnioji specialistė   Rima Kašelionienė  

8 315 25954

rima.kaselioniene@heritage.lt

             
KAUNO TERITORINIS PADALINYS
Rotušės a. 29
LT-44033 Kaunas      
kaunas@heritage.lt
    Vedėjas   Svaigedas Stoškus  

8 37 22 86 41
8 612 11875

s.stoskus@heritage.lt
    Vyresnioji specialistė   Violeta Bumbulienė  

8 37 22 86 41

violeta.b@heritage.lt

    Vyriausioji valstybinė inspektorė   Asta Naureckaitė  

8 3720 85 84
8 673 54 335

asta.n@heritage.lt

    Vyriausiasis valstybinis inspektorius   Liutauras Tarbūnas  

8 37 20 85 84
8 616 23869

tarbunas.l@heritage.lt

    Vyresnioji specialistė   Sabina Strazdienė  

8 37 20 85 84

s.strazdiene@heritage.lt

    Vyriausioji specialistė   Rymantė Gudienė  

8 37 20 86 64

r.gudiene@heritage.lt

    Vyriausioji specialistė   Vilija Skėrienė  

8 37 20 86 64

skeriene.v@heritage.lt

    Vyriausioji specialistė   Laura Palaimienė  

8 37 20 58 83

l.palaimiene@heritage.lt

    Vyriausioji specialistė   Irma Kiverytė  

8 37 20 58 83

i.kiveryte@heritage.lt

    Vyresnysis valstybinis inspektorius   Andrius Liakas  

8 37 20 85 84

andrius.l@heritage.lt

    Vyresnysis specialistas   Mindaugas Norkus  

8 37 20 58 83

mindaugas.norkus@heritage.lt

             
KLAIPĖDOS TERITORINIS PADALINYS
Tomo g. 2
LT-91245 Klaipėda    
klaipeda@heritage.lt  
    Vedėja   Audronė Puzonienė  

8 46 41 03 67
8 687 14227

a.puzoniene@heritage.lt

    Vyriausiasis valstybinis inspektorius   Laisvūnas Kavaliauskas  

8 46 41 03 66

l.kavaliauskas@heritage.lt

    Vyresnysis valstybinis inspektorius   Egidijus Zykas  

8 46 21 64 90

e.zykas@heritage.lt

    Vyriausiasis specialistas   Gytis Oržikauskas  

8 46 31 08 26

gytis.orzikauskas@heritage.lt

    Vyresnioji specialistė   Ingrida Gečienė  

8 46 31 08 26

i.geciene@heritage.lt

    Vyresnioji specialistė   Alma Purauskienė  

8 46 41 03 67

alma.purauskiene@heritage.lt

    Vyresnioji valstybinė inspektorė   Daiva Masiliauskienė  

8 46 21 64 90

d.masiliauskiene@heritage.lt

    Vyresnioji specialistė   Vilma Norvaišienė  

8 46 21 64 90

v.norvaisiene@heritage.lt

    Vyresnioji specialistė   Jūratė Mačiuvienė  

8 46 31 08 26

j.maciuviene@heritage.lt

             
MARIJAMPOLĖS TERITORINIS PADALINYS
Vytauto g. 19
LT-68300 Marijampolė    
marijampole@heritage.lt  
    Vedėjas   Algis Milius  

8 343 552 46
8 612 11784

a.milius@heritage.lt

    Vyriausiasis valstybinis inspektorius   Ramūnas Kryžanauskas  

8 343 552 46
8 610 04007

ramunas.k@heritage.lt
    Vyriausioji specialistė   Nijolė Kryžanauskienė  

8 343 552 46

nijole.k@heritage.lt

    Vyresnioji specialistė   Violeta Kasperavičiutė  

8 343 552 46

violeta.kasperaviciute@heritage.lt

    Vyresnioji specialistė   Rugilė Sveikataitė Šnekutė  

8 343 552 46

rugile.sveikataite@heritage.lt

             
PANEVĖŽIO TERITORINIS PADALINYS
Laisvės a. 1
LT-35175 Panevėžys 
panevezystp@heritage.lt     
    Vedėjas   Arūnas Umbrasas  

8 45 58 17 80

a.umbrasas@heritage.lt

    Vyriausioji specialistė   Birutė Beresnevičienė  

8 45 58 17 80

b.beresneviciene@heritage.lt

    Vyresnioji specialistė   Rasuolė Kerbedienė  

8 45 58 17 80

r.kerbediene@heritage.lt

    Vyriausioji valstybinė inspektorė   Laima Saulytytė - Statkevičienė  

8 45 58 17 80

l.saulytyte@heritage.lt

             
ŠIAULIŲ TERITORINIS PADALINYS
Aušros al. 15
LT-76299 Šiauliai     
siauliai@heritage.lt 
    Vedėjas   Rytis Budrys  

8 41 52 36 64
8 612 11781

r.budrys@heritage.lt

    Vyriausiasis valstybinis inspektorius   Zenonas Stundžia  

8 41 52 36 65

z.stundzia@heritage.lt

    Vyriausioji specialistė   Elena Čepukienė  

8 41 52 36 65

ecepukiene@heritage.lt

    Vyresnioji specialistė   Laura Prascevičiūtė  

8 41 52 36 65

l.prasceviciute@heritage.lt

    Vyresnioji valstybinė inspektorė   Sonata Sukožauskienė  

8 41 52 36 65

s.sukozauskiene@heritage.lt

             
TAURAGĖS TERITORINIS PADALINYS
Dariaus ir Girėno g. 5
LT-72215 Tauragė      
taurage@heritage.lt
    Vedėjas   Vidas Narbutas  

Tel./faks.
8 446 614 74
8 612 11794

navi@heritage.lt

    Vyriausiasis valstybinis inspektorius   Algirdas Remeikis  

8 446 614 74

algirdas.r@heritage.lt

    Vyriausiasis specialistas   Sergejus Neverovas  

8 446 614 74

sergejus@heritage.lt

    Vyresnioji valstybinė inspektorė   Margarita Karūnienė  

8 446 614 74

margarita.k@heritage.lt

             
TELŠIŲ TERITORINIS PADALINYS
Gėlių g. 1
LT-87111 Telšiai      
telsiai@heritage.lt
    Vedėjas   Antanas Eičas  

8 444 745 97
8 612 10290

antanas.e@heritage.lt

    Vyriausioji specialistė   Loreta Barysienė  

8 444 543 05

loreta.b@heritage.lt

    Vyriausiasis valstybinis inspektorius   Vidmantas Dovidauskas  

8 448 718 77
8 444 514 67

vidmantas.d@heritage.lt

    Vyresnioji specialistė   Aurelija Perminaitė  

Tel./faks.
8 444 514 67

aurelija.p@heritage.lt

    Vyresnioji valstybinė inspektorė   Jurgita Plechavičiūtė  

8 444 543 05

jurgita.p@heritage.lt

             
UTENOS TERITORINIS PADALINYS
Utenio a. 5
LT-28248 Utena  
utena@heritage.lt
    Vedėjas   Arūnas Giraitis  

8 389 597 48
8 612 11782

arunas.g@heritage.lt

    Vyresnysis valstybinis inspektorius   Romualdas Mikulėnas  

8 389 568 81

r.mikulenas@heritage.lt

    Vyresnioji specialistė   Judita Žemaitienė  

8 389 568 81

j.zemaitiene@heritage.lt

    Vyresnysis specialistas   Tadas Žemaitis  

8 389 568 81

t.zemaitis@heritage.lt

    Vyriausiasis valstybinis inspektorius   Edmundas Vilkas  

8 389 568 81

e.vilkas@heritage.lt

             
VILNIAUS TERITORINIS PADALINYS
Šnipiškių g. 3
LT-09309 Vilnius   
vilnius@heritage.lt   
119   Vedėjas   Vitas Karčiauskas  

275 42 21/123
8 612 10637

vitas.karciauskas@heritage.lt

118   Vyresnioji specialistė   Aušra Lapienė  

Tel./faks.
273 10 24/139

vilnius@heritage.lt

116   Vyriausioji specialistė   Aurelija Matuizienė  

272 40 69 / 137

aura@heritage.lt

120   Vyriausioji specialistė   Anželika Zdanevičienė  

273 10 15 / 158

a.zdaneviciene@heritage.lt

120   Vyriausioji specialistė   Lina Černiauskienė  

273 10 15/158

l.cerniauskiene@heritage.lt

117   Vyriausioji valstybinė inspektorė   Nijolė Vaitiekūnaitė  

210 98 45 / 136

nijolev@heritage.lt

117   Vyriausiasis valstybinis inspektorius   Povilas Mečkovskis  

210 98 45 / 136
8 607 90329

povilas@heritage.lt

117   Vyresnioji valstybinė inspektorė   Dovilė Sivojienė  

210 98 45 / 136

dovile.sivojiene@heritage.lt

120   Vyresnioji specialistė   Sigita Lučunienė  

210 98 46 / 138

s.lucuniene@heritage.lt

120   Vyresnysis specialistas   Artūras Sakalauskas  

273 10 15/158

artur.sakalauskas@heritage.lt

116   Vyriausioji specialistė   Rasa Trapikienė  

272 40 69 / 137

r.trapikiene@heritage.lt

120   Vyriausioji specialistė   Geralda Lukavičienė  

210 98 46 / 138

g.lukaviciene@heritage.lt

    Vyriausioji valstybinė inspektorė   Loreta Bukoveckienė
(Vytauto g. 88 / Šviesos g. 11, Ukmergė)
 

8 340 513 32

loreta@heritage.lt

Mūsų Kontaktai

Šnipiškių g.3, LT-09309 Vilnius 8 5 273 42 56 8 5 272 40 58 centras@heritage.lt
Prisijunkite prie mūsų
© Kultūros paveldo departamentas