Dalinamės akimirkomis iš Vilniuje vykusių Europos paveldo dienų 2018 renginių:

Pažintinė Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro apžiūra.

Akimirka iš pažintinės Lietuvos Nacionalinįo operos ir baleto teatro apžiūrosAkimirka iš pažintinės Lietuvos Nacionalinįo operos ir baleto teatro apžiūrosAkimirka iš pažintinės Lietuvos Nacionalinįo operos ir baleto teatro apžiūrosAkimirka iš pažintinės Lietuvos Nacionalinįo operos ir baleto teatro apžiūrosAkimirka iš pažintinės Lietuvos Nacionalinįo operos ir baleto teatro apžiūrosAkimirka iš pažintinės Lietuvos Nacionalinįo operos ir baleto teatro apžiūrosAkimirka iš pažintinės Lietuvos Nacionalinįo operos ir baleto teatro apžiūrosAkimirka iš pažintinės Lietuvos Nacionalinįo operos ir baleto teatro apžiūros

Meninė – socialinė interakcija „Angelų judėjimai“.

Akimirka iš meninės – socialinės interakcijos „Angelų judėjimai“.Akimirka iš meninės – socialinės interakcijos „Angelų judėjimai“.Akimirka iš meninės – socialinės interakcijos „Angelų judėjimai“.Akimirka iš meninės – socialinės interakcijos „Angelų judėjimai“.Akimirka iš meninės – socialinės interakcijos „Angelų judėjimai“.Akimirka iš meninės – socialinės interakcijos „Angelų judėjimai“.

Ekskursija po istorines Bernardinų kapines.

Akimirka iš ekskursijos po istorines Bernardinų kapines.Akimirka iš ekskursijos po istorines Bernardinų kapines.Akimirka iš ekskursijos po istorines Bernardinų kapines.Akimirka iš ekskursijos po istorines Bernardinų kapines.Akimirka iš ekskursijos po istorines Bernardinų kapines.Akimirka iš ekskursijos po istorines Bernardinų kapines.Akimirka iš ekskursijos po istorines Bernardinų kapines.

Pažintinis pasivaikščiojimas „Ne lietuviai ir ne lenkai Vilniuje“.

Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo „Ne lietuviai ir ne lenkai Vilniuje“.Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo „Ne lietuviai ir ne lenkai Vilniuje“.Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo „Ne lietuviai ir ne lenkai Vilniuje“.Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo „Ne lietuviai ir ne lenkai Vilniuje“.Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo „Ne lietuviai ir ne lenkai Vilniuje“.Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo „Ne lietuviai ir ne lenkai Vilniuje“.Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo „Ne lietuviai ir ne lenkai Vilniuje“.

Pažintinis pasivaikščiojimas po Pacų rūmus su architektu Saulium Mikštu.

Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo po Pacų rūmus.Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo po Pacų rūmus.Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo po Pacų rūmus.

Ekskursija „Vilniaus ištakos. Urbanistinė archeologija“.

Akimirka iš ekskursijos „Vilniaus ištakos. Urbanistinė archeologija“.Akimirka iš ekskursijos „Vilniaus ištakos. Urbanistinė archeologija“.Akimirka iš ekskursijos „Vilniaus ištakos. Urbanistinė archeologija“.

Paskaita „Susipažinkime su įkvepiančiu laisvės kovų kraštovaizdžiu“.

Akimirkos iš paskaitos „Susipažinkime su įkvepiančiu laisvės kovų kraštovaizdžiu“.Akimirkos iš paskaitos „Susipažinkime su įkvepiančiu laisvės kovų kraštovaizdžiu“.Akimirkos iš paskaitos „Susipažinkime su įkvepiančiu laisvės kovų kraštovaizdžiu“.Akimirkos iš paskaitos „Susipažinkime su įkvepiančiu laisvės kovų kraštovaizdžiu“.

Pažintinis pasivaikščiojimas „1944–1990 m. istoriniai Vilniaus reliktai“.

Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo „1944–1990 m. istoriniai Vilniaus reliktai“.Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo „1944–1990 m. istoriniai Vilniaus reliktai“.Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo „1944–1990 m. istoriniai Vilniaus reliktai“.Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo „1944–1990 m. istoriniai Vilniaus reliktai“.Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo „1944–1990 m. istoriniai Vilniaus reliktai“.Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo „1944–1990 m. istoriniai Vilniaus reliktai“.Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo „1944–1990 m. istoriniai Vilniaus reliktai“.Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo „1944–1990 m. istoriniai Vilniaus reliktai“.

Pažintinis pasivaikščiojimas po J. Montivilos Rasų Koloniją. 

Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo po J. Montivilos Rasų Koloniją. Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo po J. Montivilos Rasų Koloniją. Doc. D. VrubliauskasAkimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo po J. Montivilos Rasų Koloniją. Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo po J. Montivilos Rasų Koloniją. Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo po J. Montivilos Rasų Koloniją. Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo po J. Montivilos Rasų Koloniją. Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo po J. Montivilos Rasų Koloniją. 

Pažintinis pasivaikščiojimas po Jovaro ir Šaltinių g. išlikusius J. Montvilos kolonijų fragmentus.

Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo po Jovaro g. ir Šaltinių g. išlikusius J. Montvilos kolonijų fragmentus.Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo po Jovaro g. ir Šaltinių g. išlikusius J. Montvilos kolonijų fragmentus.Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo po Jovaro g. ir Šaltinių g. išlikusius J. Montvilos kolonijų fragmentus.Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo po Jovaro g. ir Šaltinių g. išlikusius J. Montvilos kolonijų fragmentus.Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo po Jovaro g. ir Šaltinių g. išlikusius J. Montvilos kolonijų fragmentus.Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo po Jovaro g. ir Šaltinių g. išlikusius J. Montvilos kolonijų fragmentus.Akimirka iš pažintinio pasivaikščiojimo po Jovaro g. ir Šaltinių g. išlikusius J. Montvilos kolonijų fragmentus.