Dalinamės akimirkomis iš Panevėžyje vykusių Europos paveldo dienų 2018 renginių:

Ekskursija autobusu „Skulptoriaus Juozo Zikaro keliu“.

Akimirka iš ekskursijos autobusu „Skulptoriaus Juozo Zikaro keliu“.Akimirka iš ekskursijos autobusu „Skulptoriaus Juozo Zikaro keliu“.Akimirka iš ekskursijos autobusu „Skulptoriaus Juozo Zikaro keliu“.

Edukacinis projektas „Sena yra nauja“.

Akimirka iš edukacinio projekto „Sena yra nauja“.Akimirka iš edukacinio projekto „Sena yra nauja“.Akimirka iš edukacinio projekto „Sena yra nauja“.Akimirka iš edukacinio projekto „Sena yra nauja“.Akimirka iš Europos paveldo dienų koncerto-demonstracijos Kristaus Karaliaus katedroje (atlikėjas - Vilniaus universiteto Šv. Jonų vargonininkas dr. Vidas Pinkevičius).Akimirka iš Europos paveldo dienų koncerto-demonstracijos Kristaus Karaliaus katedroje (atlikėjas - Vilniaus universiteto Šv. Jonų vargonininkas dr. Vidas Pinkevičius).Akimirka iš Europos paveldo dienų koncerto-demonstracijos Kristaus Karaliaus katedroje (atlikėjas - Vilniaus universiteto Šv. Jonų vargonininkas dr. Vidas Pinkevičius).Akimirka iš Europos paveldo dienų koncerto-demonstracijos Kristaus Karaliaus katedroje (atlikėjas - Vilniaus universiteto Šv. Jonų vargonininkas dr. Vidas Pinkevičius).Kristaus Karaliaus katedra.

Meninė – socialinė interakcija „Angelų judėjimai“.

Akimirka iš meninės – socialinės interakcijos „Angelų judėjimai“.Akimirka iš meninės – socialinės interakcijos „Angelų judėjimai“.Akimirka iš meninės – socialinės interakcijos „Angelų judėjimai“.Akimirka iš meninės – socialinės interakcijos „Angelų judėjimai“.Akimirka iš meninės – socialinės interakcijos „Angelų judėjimai“.Akimirka iš meninės – socialinės interakcijos „Angelų judėjimai“.