Dalinamės akimirkomis iš Kauno rajone vykusių Europos paveldo dienų 2018 renginių:

Europos paveldo dienų „Atraskime šimtmečio paveldą“ atidarymas Kauno rajone prie muzikos patriarcho, kompozitoriaus J. Naujalio paminklo ir sodybos vietos. 

Europos paveldo dienų „Atraskime šimtmečio paveldą“ atidarymo akimirka.Europos paveldo dienų „Atraskime šimtmečio paveldą“ atidarymo akimirka.Europos paveldo dienų „Atraskime šimtmečio paveldą“ atidarymo akimirka.

Renginys “Pažinkime ir iš naujo atraskime savojo krašto paveldą”.

Akimirka iš renginio “Pažinkime ir iš naujo atraskime savojo krašto paveldą”.Akimirka iš renginio “Pažinkime ir iš naujo atraskime savojo krašto paveldą”.Akimirka iš renginio “Pažinkime ir iš naujo atraskime savojo krašto paveldą”.Akimirka iš renginio “Pažinkime ir iš naujo atraskime savojo krašto paveldą”.

,,Kačerginės kurortas – tarpukario inteligentų vasaros uostas“.

2018-ųjų Europos paveldo dienų kvietimas ,,Atraskime Šimtmečio paveldą“ skambiu akordu nuaidėjo Kačerginės pušynais. Daugiafunkcio centro projektas ,,Kačerginės kurortas – tarpukario inteligentų vasaros uostas“ buvo pristatytas inž. Viktoro Reklaičio medinės architektūros viloje. Kaip žinia, ši vila prieš pora metų buvo rekonstruota Kauno rajono savivaldybės lėšomis. Joje įsikūrusi Kačerginės miestelio seniūnija. Pristatyta informacija apie tarpukario inteligentų vasaros pramogas, bendravimą su vietos senbuviais, kulinarinio paveldo subtilybes. Pažintinės programos dalyviai buvo įsukti į Danieliaus Dolskio romansų bangas, pakviesti žaisti to laikmečio lauko žaidimų, atskleistos senųjų laikraščių žinutės apie veržlų Kačerginės kurortą. Renginio metu buvo akcentuojamas Kačerginės vasarvietės unikalumas – nepaprasto sausumo pušynas, akmenligę tirpdančios šaltinių versmės, retos vaistažolės, randamos Kačerginės kopinės kilmės kalvelėse. Projektą iš dalies rėmė Kauno rajono savivaldybė. Jį įgyvendinti nuoširdžiai padėjo Kačerginės seniūnijos darbuotojai.

,,Kačerginės kurortas – tarpukario inteligentų vasaros uostas“.,,Kačerginės kurortas – tarpukario inteligentų vasaros uostas“.,,Kačerginės kurortas – tarpukario inteligentų vasaros uostas“.,,Kačerginės kurortas – tarpukario inteligentų vasaros uostas“.,,Kačerginės kurortas – tarpukario inteligentų vasaros uostas“.,,Kačerginės kurortas – tarpukario inteligentų vasaros uostas“.